‭+36 30 384 5534‬

iroda@viatisa.com

Web Design

Your content goes here. Edit or remove this text inline.

Logo Design

Your content goes here. Edit or remove this text inline.

Web Development

Your content goes here. Edit or remove this text inline.

White Labeling

Your content goes here. Edit or remove this text inline.

VIEW ALL SERVICES 

Вітаємо Вас на сторінці завантаження додатку „ВіаТиса”!

Дякуємо, що завантажуєте наш додаток! За допомогою додатку «ВіаТиса» ви зможете легко та швидко знайти найважливішу інформацію про туристичні об’єкти в околицях та обрати екскурсійні місця, які вам до вподоби! Завантажити додаток легко та швидко, а наші послуги прості у використанні, тож ви гарантовано отримаєте позитивні враження. Ми постійно вдосконалюємо та оновлюємо нашу програму, щоб завжди забезпечити вам найкращі враження, тому ми раді вашій оцінці та відгукам! Бажаємо Вам багатої на враження подорожі!

24/7

Доступність

10000+

інформації

100%

навігація на основі GPS

1000+

програм на одному місці

Üdvözöljük ViaTisa applikáció letöltés oldalán!

Nagyon örülünk, hogy döntött úgy, hogy letölti az applikációnkat. Az applikációnk segítségével könnyen és gyorsan találhatja meg az álmai nyaralását és felfedezheti a világ leglenyűgözőbb helyeit. Az applikáció letöltése egyszerű és gyors, és a szolgáltatásaink egyszerűen használhatóak, így garantáltan pozitív élményben lesz része. Az applikációnkat folyamatosan fejlesztjük és frissítjük, hogy mindig a lehető legjobb élményt nyújtsuk Önnek, és hogy segítsünk a világ felfedezésében. Köszönjük, hogy letöltötte az applikációnkat, és reméljük, hogy élményekben gazdag utazásokat fog szervezni velünk!

24/7

Elérhetőség

10000+

információ

100%

GPS-alapú navigáció

1000+

Attrakció egy helyen

Регіональна інформація, планування маршруту, бронювання місць, погода, місцеві визначні місця, соціальні функції – все в одному додатку!

Регіональний туристичний додаток може принести багато користі як туристам, так і місцевим жителям. Нижче наведено кілька причин, чому вам варто завантажити та використовувати наш додаток:

Швидкий і легкий доступ: наш додаток для регіонального туризму надає миттєвий доступ до найважливішої туристичної інформації, планування маршрутів, пам’яток і програм регіону „ВіаТиса”. Ви можете легко завантажити програму на свій смартфон або планшет, щоб мати доступ до інформації будь-де та будь-коли.

Корисні планувальники маршрутів: наш додаток також надає допомогу в плануванні маршруту – він містить місце розташування найважливіших туристичних пам’яток, програм і заходів, а також способи доступу до них. Таким чином ми можемо легко спланувати нашу програму і не турбуватися про те, де знайти місця, які ми шукаємо.

Інтерактивні карти: вони полегшують орієнтування в місцевості. На цих картах позначені туристичні пам’ятки, варіанти розміщення, ресторани та інші важливі місця, тому вам не доведеться перейматися, що ви заблукаєте.

Рекомендації та оцінки: наш додаток „ВіаТиса” також дозволяє ділитися рекомендаціями та оцінками. Таким чином ми можете легко дізнатися, що саме рекомендують інші туристи в даному регіоні та які враження вони отримали.