‭+36 30 384 5534‬

iroda@viatisa.com

Web Design

Your content goes here. Edit or remove this text inline.

Logo Design

Your content goes here. Edit or remove this text inline.

Web Development

Your content goes here. Edit or remove this text inline.

White Labeling

Your content goes here. Edit or remove this text inline.

VIEW ALL SERVICES 

ВіаТиса

Спільний транскордонний туристичний проект під назвою «ВіаТиса» реалізується Багатоцільовим об’єднанням старостинських округ Верхньо-Тисянського регіону (база якого знаходиться у м. Феєрдярмат) та Закарпатською угорською туристичною радою за підтримки Європейського Союзу.

Транскордонний спільний туристичний проект під назвою «ВіаТиса» реалізується Багатоцільовим об’єднанням старостинських округ Верхньо-Тисянського регіону (база якого знаходиться у м. Феєрдярмат) та Закарпатською угорською туристичною радою за підтримки Європейського Союзу.

Проект з ідентифікаційним номером HUSKROUA/1901/3.1/0028 (акронім: Via Tisa), стартує 1 вересня 2021 року і партнери реалізовуватимуть його з 1 вересня 2021 року по 31 серпня 2023 року. Його мета – створення нового транскордонного туристичного напрямку, що заповнює прогалини.

Проект, що має особливе значення з точки зору захисту та збереження нашої спільної історії та туристичної спадщини – створення спільного туристичного напряму, віддано підтримує і ТУКЗ. Цільові розробки в рамках проекту належать до категорії сільського, культурного та гастротуризму.

Головна мета проекту – створити інтегровану, нову транскордонну туристичну дестинацію за участю двох сусідніх регіонів, сприяючи збереженню місцевої культури та історичної спадщини.

У результаті проекту буде посилено інтеграційну роль Закарпатської угорської туристичної ради в організації туризму та визначено привілейовані продукти Верхньо-Тисянського регіону та Закарпатської області. Ми розвиваємо туристичну інфраструктуру, реконструюючи Туристичний оглядовий пункт біля лісу Біргой у с. Надьярі.

Розширюючи та аналізуючи бази даних, ми визначаємо транскордонну туристичну дестинацію та напрямки розвитку.
Організовуючи привілейовані продукти та пам’ятки в спільну мережу, спираючись на досвід Багатоцільового об’єднання старостинських округ Верхньо-Тисянського регіону, ми створимо тематичні маршрути, що так бракують та визначимо необхідні інструменти управління. Ми розробимо спеціальний веб-сайт, соціальні сторінки місця призначення та додатки для Android/iOS, а також – пункти туристичної інформації по обидва боки кордону.
Туристи, які відвідують регіон, отримають користь від результатів проекту. Завдяки інноваційним інструментам (веб-сайт, програми, соціальні мережі) вони будуть належним чином проінфрмовані про туристичні пропозиції та отримають вищий рівень обслуговування в туристичних місцях.