‭+36 30 384 5534‬

iroda@viatisa.com

Web Design

Your content goes here. Edit or remove this text inline.

Logo Design

Your content goes here. Edit or remove this text inline.

Web Development

Your content goes here. Edit or remove this text inline.

White Labeling

Your content goes here. Edit or remove this text inline.

VIEW ALL SERVICES 

Інформаційні пункти „ВіаТиса”

Регіональні туристичні інформаційні офіси відіграють надзвичайно важливу роль у покращенні досвіду туристів та просуванні туризму в даному регіоні. Ці офіси зазвичай працюють разом з місцевими професіоналами та експертами, які добре знають пам’ятки, історію, культуру та гастрономію регіону.

Офіс у м. Феєрдярмат

4900 м. Феєрдярмат, пл. Кошута, 17.
Електронна адреса: eniprojekt2021@gmail.com
Тел.: +36303845534

Ласкаво просимо до ІнфоПойнту, у самому серці Фегерґ’ярмат на площі Кошута! Ми допоможемо вам відкрити для себе туристичні атракції регіону, місця для проживання та кулінарні задоволення. Наша професійна команда надасть вам персоналізовані поради та друковані інформаційні матеріали, щоб ви насолоджувались кожною миттю вашого перебування. Зв’яжіться з нами через електронну пошту eniprojekt2021@gmail.com або за телефоном +36303845534, щоб ми могли спланувати для вас ідеальну подорож!

Офіс у м. Берегове:

90202 м. Берегове, пл. Ракоці Ференца, 6.
Тел.: +380992623820
Електронна адреса: turisztikaitanacs@gmail.com

Відвідайте нас у Берегівському ІнфоПункті, що знаходиться у серці площі ІІ Ференца Ракоці! Наша команда експертів готова допомогти вам відкрити місцеві туристичні скарби, від можливостей харчування до культурних програм. Ми забезпечимо вашу подорож картами, друкованою інформацією та персоналізованими порадами. Щоб зв’язатися з нами, телефонуйте за номером +380992623820 або пишіть нам на електронну адресу turisztikaitanacs@gmail.com, щоб ми могли допомогти вам створити ідеальний маршрут

Інформаційні пункти:

Регіональні туристичні інформаційні пункти пропонують мандрівникам багато переваг, зокрема інформацію про туристичні пам’ятки, житло, заклади харчування, а також туристичні програми та події. Спеціалісти місцевих представництв допомагають туритсам підібрати правильні програми та за потреби надають відвідувачам поради щодо знайомства з місцевою культурою та традиціями.

Офіси надають мандрівникам друковані інформаційні матеріали та карти.